העלאת קבצים
[התחברות/הרשמה]
[איך זה עובד?]
[תקנון]
[צור קשר]


העלאת קבצים


תקנון


תנאי שימוש
ברוך הבא לאתר www.Unlimit.co.il (להלן: "האתר", "אתר האינטרנט"). Unlimit (להלן: "החברה"), מאפשרת לגלוש לאתר Unlimit.co.il, כמו גם לשירותים הניתנים בתתי הדומיינים בכפוף לתנאי השימוש שלהלן.
בהיותך גולש , אתה מצהיר שאתה מאשר ומקבל את תנאי השימוש שבעמוד זה. במידה ואינך מסכים לאחד מהתנאים המפורטים בהמשך העמודאתה מתבקש שלא לעשות שימוש באתר.
יש לקרוא את התנאים הבאים בעיון רב טרם הגלישה והשימוש באתר.
הערה: תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד ומיועדים לשני המינים כאחד.

1. אתר זה מעניק שירות לאחסון ושיתוף קבצים. האתר נועד לענות על הצורך שבאחסון קבצים לצרכי גיבוי ו/או שליחת קבצים. הדבר מיועד בעיקר לקבצים גדולים שלא ניתן לשלוח דרך דוא"ל.
2. האתר מאפשר לבעלי זכויות היוצרים בקבצים את האפשרות להעלות, לפרסם, לשמור, לאחסן ולהציג באינטרנט את קבציהם. צוות האתר אינו מנטר באופן פעיל את התוכן שמועלה לאתר על ידי הגולשים.
3. אנו נותנים דגש רב לנושא הפרת זכויות יוצרים ונפעל במלוא המאמצים להגן על הבעלים האמיתי של זכויות היוצרים בקבצים המועלים לאתר. במידה ונתקלת באתר בקובץ המפר את זכויותיך, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי ואנו מבטיחים להסיר את הקובץ במהירות. לשם כך ניתן למלא את הטופס הבא יצירת קשר או לשלוח מייל עם פרטים מלאים כולל קישור לקובץ המפר לכאורה ל: Admin@Unlimit.co.il.
4. צוות האתר והחברה המפעילה אותו אינם אחראים למחדלים שנעשים בידי משתמשי וגולשי האתר.
5. בעצם שימושך באתר אתה מסכים לפטור את האתר מכל אחריות לנזקים ישירים/עקיפים לצד ג' או לגולש אחר באתר.
6. החברה לא תשא על פי כל דין באחריות לכל פגיעה ו/או נזק שייגרם למשתמש באתר.
7. הסכם זה לא מהווה בשום אופן יחסי ספק/לקוח ו/או עובד/מעביד בין האתר לבין גולשיו.
8. החברה רשאית לבצע שינויים באתר לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה על כך מראש.
9. אין החברה מחוייבת לאספקת שירות רציף. השירות עלול להיות מופרע מתקלות בקווי התקשורת, בשרתים או בכל דרך אחרת.
10. האתר אינו אחראי על איכות ו/או אמינות הקבצים אשר מועלים ע"י הגולשים.
11. השימוש בתכנים המוצגים באתר ובשירותי האתר ייעשו על אחריותך הבלעדית והמלאה.
12. האחריות לכך שמידע המועלה לאתר לא ידלוף היא באחריות המשתמש בלבד.
13. המשתמש יהיה האחראי הבלעדי לכל קובץ שהעלה לאתר, וכל תוצאה שנגרמה בשל העלאת אותו קובץ.
משום כך, המתשתמש מתחייב להעלות לאתר קבצים אשר אינם חורגים מתנאי השימוש שבעמוד זה.
אתה מתחייב שהקובץ שאתה מעלה אינו:
*פוגע בצד ג' כלשהו או במשתמש אחר באתר.
*מפר את חוקי מדינת ישראל או כל מדינה ריבונית אחרת ובפרט קובץ שעלול להוות עבירה פלילית.
*פוגע בזכות לפרטיות של אדם כלשהו.
*מפר זכויות של אחר, לרבות, ולא רק, זכויות קניין רוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר, סודות מסחריים, מדגמים ופטנטים.
14. החברה עושה ככל שביכולתה לשמור על רמה ראויה ובטוחה של השירותים הניתנים באתר.
15. צוות האתר עושה את מירב המאמצים לוודא שהקבצים המועלים לאתר לא מפרים זכויות יוצרים, זכויות בסימני מסחר או כל זכויות אחרות של צד ג' כלשהו. במידה ונתקלת באתר בקובץ המפר את זכויותיך, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי ואנו מבטיחים להסיר את הקובץ במהירות. לשם כך ניתן למלא את הטופס הבא (לינק לטופס) או לשלוח מייל עם פרטים מלאים כולל קישור לקובץ המפר לכאורה ל: Admin@Unlimit.co.il.
16. מפני שאין ביכולתו של צוות האתר לדעת בוודאות אם משתמש שהעלה קובץ לאתר הוא בעל זכויות בקובץ, יש לדווח לנו על כל קובץ שמפר זכויות יוצרים שלך או של צד ג' כלשהו ואנו מבטיחים להסיר את הקובץ במהירות. לשם כך ניתן למלא את הטופס הבא (לינק לטופס) או לשלוח מייל עם פרטים מלאים כולל קישור לקובץ המפר לכאורה ל: Admin@Unlimit.co.il.
17. אנו נמנע גישה לאתר ממשתמש שיתברר כי הפר זכויות של צד ג' כלשהו ולא נהסס לחשוף את פרטיו.
18. אנו מבקשים מהגולשים לדווח על כל הפרה של תנאי שימוש אלה לרבות הפרת זכויות יוצרים.
19. צוות האתר אינו יכול לבדוק ולנטר קבצים המועלים לאתר. החברה אינה אחראית לקבצים שהועלו לאתר ע"י הגולשים.
20. צוות האתר יפעל בתקיפות וימחק מיידית כל קובץ שידווח אשר מפר זכויות יוצרים, עובר על חוקי המדינה או פוגע בצד ג' כלשהו.
21. צוות האתר ירחיק מהאתר וימנע גישה ממשתמשים אשר ידווח שקבצים שהעלו מפרים זכויות יוצרים, עוברים על חוקי המדינה או פוגעים בצד ג' כלשהו.
22. החברה לא תהסס למסור לאחרים כל מידע אשר יידרש ממנה לפי חוק לגבי מעלי קבצים מפרים זכויות יוצרים, עוברים על חוקי המדינה או פוגעים בצד ג' כלשהו.
23. בעצם השימוש באתר אתה מתחייב שלא להעלות קבצים אשר:
*עלולים להפר זכויות קניין רוחני של אחר, לרבות, זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר או כל זכות קניינית אחרת;
*פוגע בצד ג' כלשהו או במשתמש אחר באתר.
*מפר את חוקי מדינת ישראל או כל מדינה ריבונית אחרת ובפרט קובץ שעלול להוות עבירה פלילית.
*צוות האתר מבקש מהגולשים לוודא שהקובץ המועלה לאתר הינו תקין וכי אתה הבעלים החוקי של הקובץ טרם העלאתו לאתר.
24. חיובים יתבצעו באמצעים הבאים: Paypal, כרטיסי אשראי, חיוב טלפוני, SMS.
25. במידה ומסיבה כלשהי החיוב לא התבצע בהצלחה המשתמש לא יחוייב ולא תינתן גישה.
26. אתה מסכים לשפות ולפצות את החברה המפעילה את האתר עבור כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם, ובכלל זה שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה.
27. האתר והקבצים המועלים אליו ע"י הגולשים מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.
28. בעת העלאת קובץ לאתר, אתה מתחייב בפני החברה כי אתה הוא הבעלים החוקי של הקובץ, או שברשותך היתר לשימוש בקובץ מהבעלים החוקי. אתה מתחייב כי השימוש בפועל שאתה עושה בקובץ שאתה מעלה לאתר הוא בהתאם לאישור שבידך.
29. כאשר אתה מעלה קובץ לאתר אתה פוטר את החברה מכל אחריות בגין הפרה של פטנט, זכות יוצרים, סימן מסחר, סוד מסחרי וכל טענה להפרה אחרת בהקשר לקובץ.
30. אתה מתחייב שלא להעלות לאתר קובץ שמוגן בזכויות יוצרים.
31. אם אתה הבעלים של זכויות היוצרים בקובץ שמצוי באתר, ואתה מאמין כי זכויותך הופרו על ידי משתמש אחר, אנא שלח מייל לחברה לכתובת Admin@Unlimit.co.il ואשר מכיל את הפרטים הבאים: קישור אל הקובץ המפר לכאורה, פרטי יצירת הקשר עמך (לרבות כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכדומה), הצהרה שבה אתה מתחייב שהתוכן שמסרת הינו מדוייק ואמין וחתימה.
32. צוות האתר יעשה את מלוא המאמצים להסיר את התוכן המפר לכאורה תוך 72 שעות ממועד שליחת ההודעה הנ"ל במידה ואכן זכויותיך הופרו.
33. החברה תהיה רשאית לפי שיקול דעתה, להפסיק באופן מיידי, חד צדדי וללא מתן כל התראה מראש, את מתן השירותים שלפי הסכם זה, בלי שיינקטו כנגדה סעדים כלשהם.
34. צוות האתר מודיע בזאת כי כל קובץ לגבי כל קובץ שידווח לגביו שהוא מפר את אחד מתנאי שימוש אלה לברות זכויות יוצרים, לא נהסס לחשוף את פרטי המשתמש המעלה אל כל גורם, בין מדינת ישראל לרבות רשויות החוק, רשויות השיטור (משטרה) ורשויות המשפט, בין במדינת ישראל ובין במדינה ריבונית אחרת, כמו כן לא נהסס לחשוף פרטיםלגוף/ארגון פרטי/מסחרי כאשר יוצגו ראיות לפגיעה בגוף או בארגון זה.
35. תנאי שימוש אלו וכל הסכם אחר שנוצר על ידי החברה הקשור בשימוש באתר, יהיו כפופים לדיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך העולה מהסכם זה תהיה נתונה לבית המשפט בתל אביב. תניית שיפוט זו גוברת על כל הסכמה או חוזה, אם בכתב ואם בעל פה, בין הצדדים בהקשר של סמכות השיפוט.
36. תנאי שימוש אלו יגברו על כל הסכמה, ככל שהייתה, בין החברה והמשתמש בין אם בע"פ, בכתב או בכל דרך אחרת.
37. על חוזה זה יחולו הוראות חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), התשל"א – 1970. בלי לגרוע מן הכלליות או לגרוע מן הסעדים הניתנים על פי הוראות כל דין.

צוות Unlimit מאחל לכם גלישה מהנה!

מצאת קובץ שפגע בך או קיימת הפרת זכויות יוצרים? אל תהסס לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר בציון כל הפרטים של הקובץ המדובר
כל הזכויות שמורות © לאתר Unlimit - העלאת קבצים עמדות רישום